PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=259149}
7,3 32 591
ocen
7,3 10 1 32591
6,5 13
ocen krytyków
Across the Universe
powrót do forum filmu Across the Universe

...

ocenił(a) film na 1

Jestem fanką muzyki Beatlesów, każdy album znam na pamięć, ale film mówiąc najłagodniej.. mnie nie zachwycił.
Chwilami próbował być głęboki na siłę, co wprowadzało mnie na zmianę w rozbawienie i zażenowanie.
Do tego covery piosenek.. bardzo słabe. Niektóre sceny musiałam przewijać, bo aż się smutno robiło, że ktoś tak profanuje oryginał..

Widziałam na youtube cover "strawberry fields forever" i spodobał mi się nawet - zobaczyłam film, i straszniesię zawiodłam.

ocenił(a) film na 3
pwnd

Mam podobne odczucia. Covery są koszmarne. Na razie obejrzałem do połowy, więc jeszcze się wstrzymam z oceną; choć wątpię, by dalsza część mogła cokolwiek uratować.

ocenił(a) film na 7
pwnd

W sumie film oglądnęłam tylko ze względu na Beatlesów i też się zawiodłam. Główna bohaterka to jakiś koszmar.

ocenił(a) film na 7
pwnd

Ja też się trochę zawiodłam, może dlatego, że słyszałam dużo dobrego o tym filmie i spodziewałam się nie wiadomo czego. Wykonanie utworów właściwie nawet mi się podobało (to, że nikt nie zaśpiewa piosenek Beatlesów lepiej niż oni sami, to oczywistość), ale całość wyszła jakoś tak śrenio.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones