PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=259149}
7,3 32 591
ocen
7,3 10 1 32591
6,5 13
ocen krytyków
Across the Universe
powrót do forum filmu Across the Universe

W kinach film już był, na DVD chyba też (?), a tu nagle "Po drugiej stronie globu" ;O

noorey

tłumacze, jak zwykle odwalili kawał dobrej roboty.

użytkownik usunięty
Kaileena_Farah

czego to ludzie nie wymyślą... brak słów.

ocenił(a) film na 10

"Across the Universe" to przecież tytuł jednej z piosenek Beatlesów - nie mogli tego tak zostawić? :s

ocenił(a) film na 8
Moi_4

Też się zdziwiłem jak zobaczyłem tytuł. "Po drugiej stronie globu", może nie brzmi jak "Projekt: Monster", ale "Across the universe" było dużo lepsze.

ocenił(a) film na 10
noorey

niech od razu przetłumaczą Mamma Mia na "Matko Moja"

niezbedny

Hahaha, dobre :D Dzięki za poprawę humoru :D

użytkownik usunięty
noorey

Może za niedługo to poprawią, w końcu na DVD rzeczywiście już był dawno, dawno temu w oryginalnym tytule ;)

Zawsze obijał mi się o uszy tytuł Across the universe, tymczasem dzisiaj widzę, że na HBO jest film "Po drugiej Stronie Globu". Patrzę, że jest napisane, że to musical, a po chwili - zaskoczka ! Czyżby to bł across the universe ? No i rzeczywiście :D Czyli dzisiaj wreszcie obejrzę :)

ocenił(a) film na 8
donZabol

"Po drugiej stronie globu"??!... załamałam się :/ to tłumaczenie mnie chyba mnie bardziej rozwaliło niż "Wirujący seks".

ocenił(a) film na 10
noorey

Across The Universe, i dla mnie tak zostanie:) tak jak Dirty Dancing nigdy nie byl dla mnie wirujacym seksem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones