PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=259149}
7,3 32 594
oceny
7,3 10 1 32594
6,5 13
ocen krytyków
Across the Universe
powrót do forum filmu Across the Universe

Kicha straszna, nawet Bono nie dopomógł. Jedyna scena, która została dość fajnie zrobiona, to wzięcie do woja blondasa (a razcej rekrutacja ) Reszta - kiepsiutko.

ocenił(a) film na 10
marlakjohn

pewnie, że nikt nie zagra lepiej, ale to jest ciekawy sposób (i piękny) na przekazanie wszystkim ich muzyki i wyrażenie jak wiele znaczą dla kultury. Znam osobiście osoby, które po tym filmie zaczęły słuchać Beatlesów. Piosenki cudownie dobrane, wcześniej nie przyszło mi nawet do głowy, że z piosenek Beatlesów można stworzyć taką historię. :) Ja jako ich maniaczka z zaciekawieniem czekałam raczej na to, w którym momencie użyją piosenek, które były oczywiste, że się znajdą w filmie. :)

ocenił(a) film na 7
marlakjohn

Ta. Np. taki Joe Cocker. Wcale nie zrobił hymnu i klasyka ze skocznej pioseneczki B.

Wersja "IWHYH" też znacznie lepsza niż oryginał.

ocenił(a) film na 3
shamar

Zgadzam się, co do Cockera, ale zwróć uwagę, że on zrobił totalnie inną aranżację. W dodatku - to Cocker :)

Co do Across the Universe - jak powyżej. Żaden z występujących w tym musicalu nie był w stanie zrobić tego tak dobrze.

ocenił(a) film na 7
marlakjohn

Nie zgadzam się. Co prawda musiałbym odsłuchać jeszcze raz bo dawno słuchałem ale np. takie (jak pisałem) "I wanna hold your hand" w tej wersji wolnej brzmi świetnie. Ha... Albo "While my guitar..."

Jak dla mnie to spore zaskoczenie. Myślałem, że będzie słabo a tu sobie wszyscy poradzili. I kawałki brzmią naprawdę świeżo.

marlakjohn

hmm nigdy bym nie sluchala piosenek Beatlesów gdyby nie te genialne covery

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones