PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=259149}
7,3 32 594
oceny
7,3 10 1 32594
6,5 13
ocen krytyków
Across the Universe
powrót do forum filmu Across the Universe

Boże

ocenił(a) film na 5

To pierwszy film, do którego skończenia po prostu nie mogłem się zmusić, niezależnie od tego, jak mocno bym się nie postarał. Nuuudyy...

ocenił(a) film na 5
mecik_fb

Podzielam Twoje zdanie, mimo tego, że uwielbiam mjuzikale i uwielbiam Beatlesów. Film słaby.

ocenił(a) film na 10
mecik_fb

Naaaaaaaaaaa naaaaaaaaaaaaaaaaaaa naaaaaaaaaaaaa naaaaaaaaaaaaaa naaaaaaaaaaaaa naaaaaaaaaaaaana naaaaaaaaaaaaaaaa hey judeeeeeeeeeeeeeee!

ocenił(a) film na 8
mecik_fb

Mnie ten film zaciekawił, muzyka świetna, dobrze dobrani aktorzy, ogólnie nie mam zastrzeżeń...8/10

ocenił(a) film na 6
mecik_fb

Mam podobne odczucia.Film zły nie jest, ale żadna scena nie utkwiła mi w pamięci (no może motyw truskawek), nie trafił do moich emocji, choć bardzo lubię muzykę The Beatles, musicale.Bywa, nie każdy film każdemu musi się podobać ;)

mecik_fb

Hmmm...Rzeczywiście film chwilami się dłużył. Oglądałam na komputerze, więc mogłam sobie trochę przewinąć. Mimo to spodobał mi się, nie był jakiś taki banalny, kilka scen utkwiło mi w pamięci.

vit_komet

A jak oglądasz na innym urzadzeniu (np DVD, Telewizor) to nie możesz przewijać? :)

mecik_fb

Film nie był zły, ale diabelnie długi i rzeczywiście nudą zajeżdżało

ocenił(a) film na 8
pancor

A ja się nie zgodzę. Moim zdaniem film był bardzo interesujący, cały podparty piosenkami Beatlesów, niektóre aranżacje ich piosenek były naprawdę dobre, no i truskawki :) ponadto ciekawie przedstawiony ruch hippie. Mi się tam podobało :)

Ulalume2903

Z tym się zgodzę, niektóre aranżacje były świetne, ale niestety za część filmu się oceny nie wystawia, a za całość, a w całości film już tak nie powala jak samymi fragmentami

ocenił(a) film na 8
pancor

Oczywiście, że za całość. Nie powala,zgadzam się, znam o wiele lepsze w każdym aspekcie filmy. Ale za niektóre utwory w nowej aranżacji, do których lubię wracać, zasługuje w mojej opinii na 7/8 :)

mecik_fb

ja również... nie wytrzymałam... irytowalo mnie że co chwile śpiewają... za mało mówią.. lubie musicale ale nie takie jak ten... lube dłużej odetchnąć a tutaj czułalm się jakby mnie ktoś atakował muzyką która niekoniecznie mi sie podoba głownie przez wykonanie.. ehh
fajne zdjecia ale co z tego skoro okladnełam kawałek, męczący film strasznie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones