PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=259149}
7,3 32 594
oceny
7,3 10 1 32594
6,5 13
ocen krytyków
Across the Universe
powrót do forum filmu Across the Universe

Kto?

ocenił(a) film na 10

Kto, według Was, śpiewał najlepiej? Jude, Max, a może Prudence?
Według mnie chyba wszyscy, bo każdy miał niesamowity głos. I Bono jeszcze.
Film - arcydzieło. Bardzo mi się podoba, dlatego też dałam 10.
Evan Rachel Wood - moja ulubiona aktorka - też świetnie zagrała i zaśpiewała :)

ocenił(a) film na 9
NothingIsReal

Zgadzam się w pełni z Tobą. Film ma niesamowity klimat...A wokale bohaterów są świetne.Każdy śpiewał inaczej,ale wszyscy byli zajebiści;***! Sama dałam też ocene 10 na 10...;) Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 8
NothingIsReal

Max- jak śpiewa "Hey Jude" to mi kolana miękną i chce się płakać;D

ocenił(a) film na 9
NothingIsReal

a mi się strasznie podoba głos Lucy :)

<za krótki>

ocenił(a) film na 9
yummy

Ja najbardziej polubiłam piosenki w wykonaniu Juda ;)

ocenił(a) film na 9
NothingIsReal

Mi najbardziej podobał się głos Sadie dlatego, że gustuję właśnie w cięższej muzyce. Jak zaciągnęła tą swoją chrypką to ahhhh ;D

NothingIsReal

Mi najbardziej spodobała się postać Maxa, jak i piosenki, które śpiewał... Był niesamowity :D

ocenił(a) film na 9
NothingIsReal

Jude, zdecydowanie. Myślę, że to przez jego wykonanie "Girl" we wstępie filmu. Było niesamowite.

speculation

Jude xD I jego I've Just Seen a Face. Mmmmmmrrrrrrrrr!

xxDomaxx

ooo tak! uwielbiam tą scenę! <3 ale co ja mówię, uwielbiam praktycznie każdą scenę! <3
ale głos Jima <3

ocenił(a) film na 8
NothingIsReal

Może 3 pioseki były fajnie przerobione a reszta jest straszna , jak Można tak Beatelsów przerobić xD

ocenił(a) film na 9
pawelmatrix125

Mi bardzo się podobała piosenka Jude'a kiedy wybrali się na kręgle, coś o zakochaniu śpiewał. I wtedy, przed tym aresztowaniem czy co to tam było - już nie pamiętam, bo dawno oglądałam ten film.

Kvenhetja

Wszyscy śpiewali świetnie, ale jakoś najbardziej w pamięci zapadło mi "I wanna hold your hand" w wykonaniu T.V Carpio :)

ocenił(a) film na 10
pawelmatrix125

Lubię Beatelsów,ale tak naprawdę ich piosenki ( to wina czasu ale) brzmią praktycznie tak samo, tak głupkowato . Dopiero w tym filmie zrobili tak że każda piosenka była inna i opowiadała o czymś. Moim zdaniem dodali głębi do tych wszystkich piosenek. Serio. Jedną z moich ulubionych to "While my guitar gently weeps" wykonane przez Martina Luthera i Jimiego jest przecudna i przejmująca, a w wykonaniu Beatelsów brzmi jak zart z tą gitarką. A tekst taki świetny.

ocenił(a) film na 10
hucia

Ten film udowadnia, że piosenki Beatlesów są po prostu ponadczasowe. Wiadomo wkradł się do ich brzmienia pewien archaizm, ale aranżacje z tego filmu ukazują je na nowo w pełnej krasie. Ogólnie byłem zachwycony aranżacjami i wykonaniem, mimo, że jestem wielkim fanem Beatlesów w oryginale. Ten film jest kapitalny i stał się dla mnie kolejnym niezbędnym przystankiem w poznawaniu twórczości Fab Four!

NothingIsReal

Stawiam na Jude, acz Sadie też miała fantastyczny głos!

ocenił(a) film na 10
NothingIsReal

Chyba wszystkie piosenki mi sie podobają, może oprócz tych co śpiewa Bono, Joe Cocker i ten mag czy jakoś tak. A głos wszystkich głównych super słuchać w "Because" słyszę tam wszystkie glosy, niesamowite!!! Wszystkie wspomniane w waszych komentarzach piosenki są super!!!!!

ocenił(a) film na 10
hucia

Podobał mi się głos JoJo i ślicznie Lucy zaśpiewała If I fell

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones