PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=259149}
7,3 32 594
oceny
7,3 10 1 32594
6,5 13
ocen krytyków
Across the Universe
powrót do forum filmu Across the Universe

SOUNDTRACK

ocenił(a) film na 8

oczywiście muzyka z filmu jest nieziemska... i te interpretacje...
jednak jestem zawiedziona, gdyż kupiłam płytę i nie ma na niej 3 świetnych piosenek: "Dear Prudence", "With a Little Help From My Friends" i "Revolution"
ale płyta i tak jest suuuper:)

ocenił(a) film na 8
Martusia_11

i jeszcze nie ma "Girl".... chlip
zapomniałabym o początkowej, fantastycznej piosence

ocenił(a) film na 10
Martusia_11

mam całą ścieżkę dźwiękową także mogę wysłać ;)

ocenił(a) film na 8
zoil

byłabym wdzięczna:)
chodziło by mi o te utwory których nie ma na oficjalnym soundtracku... czyli te które wymieniłam tutaj:)

ocenił(a) film na 10
Martusia_11

to jeszcze maila prosze mi podać ;]
mogę nawet podesłać kilka innych, bo jest tego dwa razy więcej niż na oficjalnym ;)

ocenił(a) film na 8
zoil

wiem, wiem oczywiście, że jest dwa razy więcej, ale nie chciałabym robić wielkiego kłopotu, więc na razie tylko te:P a jak będziesz miał duuużo czasu wolnego możesz pomyśleć o przesłaniu reszty, której nie ma na oficjalnej płycie:P

email: martusia_kowalewska@op.pl

ocenił(a) film na 8
Martusia_11

zjadłam a w miała... przepraszam... :OP:P:P:P

ocenił(a) film na 8
zoil

witam. :)

Prosiłbym o te kawałki, których nie ma na oficjalnym soundtracku. Będę wdzięczny. :) maracewicz@wp.pl

Kuba

ocenił(a) film na 9
zoil

jakbym mógł się załapać na te piosenki to byłbym bardzo wdzięczny :)

mateusz1987@vp.pl

użytkownik usunięty
zoil

michal.wilczynski.86@gmail.com

Witam, też bym prosił jesli nie będzie kłopot o soundtrack i reszte pioseneczek

Pozdrawiam i dzięki ;)

ocenił(a) film na 8
zoil

jeśli to nie problem to także poproszę ścieżke z tego filmu:)muzyka jest rewelacyjna.moj mail:
aweno.b@gmail.com

dziękuję z góry :)

zoil

ooo...to ja też bym poprosiła o tę ścieżkę jeśli można :)
goatz@vp.pl
a film świetny :) pozdrawiam serdecznie

ocenił(a) film na 10
Martusia_11

Zgadzam się z Tobą. Film jest po prostu fantastyczny, ogółem idąc na niego nie spodziewałam się czegoś tak niesamowitego... Weszłam na Twój profil i zauważyłam, że z tego samego miasta jesteśmy:) Mam do Ciebie prośbę, czy mogłabyś mi wysłać na maila soundtrack, który dostałaś od użytkowniczki Zoil. Bardzo Cię proszę. Mój mail to: daria893@gmail.com
Z góry dziękuje:)

użytkownik usunięty
Daria_20

ja też, ja też poproszę soundtrack :) angeleno@onet.eu
te piosenki fajne, bardzo poproszę, zwłaszcza Girl :)

ocenił(a) film na 10

jak ktos ma jeszcze cierpliwosc w wysylaniu tego soundtracka to ja tez bardzo bym chciala:):stokrotkaJoy@interia.pl

Martusia_11

także się dołączam do prośby o soundtracka, którego nie ma na oficjalnej płytce. (agunia808@wp.pl)z góry wielkie dzięki :) pzdr.

Martusia_11

N aten film czekałam całe życie... nareszcie ktos spełnił moje marzenie..popropszę na maila jesli mogę ścieżkę dźwiękową...całą ścieżkę...
lennonka@op.pl

ocenił(a) film na 10
lennonkaa

a ja bym prosiła tylko o przesłanie brakujących piosenek z soundtracka, bo reszte mam. jezeli znajdzie sie ktoś chętny - będę bardzo wdzięczna. mail - misery696@gmail.com

dzieki z gory ;)

Martusia_11

bardzo proszę o jakiekolwiek piosenki jak można na ania21.03@interia.pl DZIEKUJE

Martusia_11

hehe a ja mam te wszystkie piosenki
ehh... piękny soundtrack
choć jestem wielką fanką Beatlesów, to przyznam się nieśmiale, że kilka piosenek podobało mi się w wykonaniu filmowym, ale tylko kilka;)

Anula_22

miałam na myśli, że podobało mi się bardziej

ocenił(a) film na 10
Anula_22

Mi się wiekszość podobała bardziej. Ale może dlatego, że nie jestem ogromną fanką Beatlesów i spodobały mi się czasem nie tyle co same wykonania ale wykonania + obrazy im w filmie towarzyszące:)
Tak przy okazji też mam cały soundtrack więc jak ktoś czegoś potrzebuje to chętnie wyślę :) (zzimorodek@gmail.com)

ocenił(a) film na 8
Martusia_11

Do wszystkich "sierotek":
Istnieje OST Across The Universe Deluxe Edition, na którym to dwupłytowym wydawnictwie można znaleźć praktycznie wszystkie piosenki z filmu... także, nie ma się za załamywać, tylko SZUKAĆ ;-)

ocenił(a) film na 10
KoLu

No mi nie udało się znaleźć tego dwupłytowego cuda w żadnym polskim sklepie ;/ jedynie na amazon, no ale niestety nie posiadam karty żeby z tamtąd zamówić. więc zostaje mi tylko słuchanie z youtuba, chyba że ktoś mógłby przesłać mi na maila tych kilka piosenek, byłabym ogromnie wdzięczna, jeśli ktoś tu jeszcze zagląda :) pozdrawiam serdecznie (qla46@op.pl)

Qla_3

Albo wejść na wrzute i ściagnac sobie cały soundtrack ^^ bo jest

ocenił(a) film na 10
Majka_21

Dzięki wielkie :) Już mam (dzięki jakiejś bardzo miłej osobie)... pzdr

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones