PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=259149}
7,3 32 591
ocen
7,3 10 1 32591
6,5 13
ocen krytyków
Across the Universe
powrót do forum filmu Across the Universe

Wersja na DVD

ocenił(a) film na 10

Czy ktoś z Was posiada być może ten film na oryginalnej wersji DVD? Przymierzam się do zakupu i bardzo zależy mi na tym by dowiedzieć się jak wyglądają napisy do piosenek? Spotkałam się ostatnio z wersją która była nadawana na HBO i tam były przetłumaczone tylko fragmenty piosenek, a do niektórych utworów w ogóle nie było napisów. Z kolei w wersji, którą ostatnio puścił Polsat były napisy do całych utworów. W związku z tym zanim zdecyduję się na zakup chciałabym się dowiedzieć czy na DVD wszystkie utwory w całości są przetłumaczone? Bardzo mi na tym zależy więc proszę o szybką odpowiedź i z góry dziękuję.

Susie95

Posiadam to DVD i napisy są do całych utworów.

ocenił(a) film na 10
zuzia98

Dzięki wielkie za odpowiedź! :)
Rozumiem także, że jest dostępna wersja zarówno z dubbingiem jak i lektorem? Wiem, głupie pytanie bo zawsze tak jest ale po prostu wolę się upewnić.

Susie95

Nie, Polska wersja jest tylko z napisami.

ocenił(a) film na 10
zuzia98

Piosenki tak, ale fragmenty 'mówione' powinny być także w wersji z lektorem, a nie są?

Susie95

Nie są, cały film jest z napisami.

ocenił(a) film na 10
zuzia98

Jesteś pewna? Jakoś nie chce mi się wierzyć, że na oryginalnym DVD jest tylko jedna wersja. Nie spotkałam się jeszcze z oryginalnym DVD, na którym nie byłoby także lektora.

Susie95

Jestem pewna, nawet na pudełku jest napisane, że jest tylko język angielski i włoski.

ocenił(a) film na 10
zuzia98

W takim razie, zastanawiający jest opis tego filmu na empiku: http://www.empik.com/across-the-universe-taymor-julie,prod2760003,film-p
"Lektor: tak"....

Susie95

No to nie wiem, ale przysięgam, że na DVD które ja posiadam nie ma opcji z polskim lektorem.

ocenił(a) film na 10
zuzia98

Okey, jeszcze raz dzięki za pomoc.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones