PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=216884}
8,2 10
ocen
8,2 10 1 10
The Rotters' Club
powrót do forum filmu The Rotters' Club

wreszcie

ocenił(a) film na 9

Książka była doskonała. Licze na to, że wkrótce zobaczę serial

Adam_Blackheart

jeśli jeszcze nie widziałeś to będziesz miał okazję - w poniedziałek o 21 bbc prime wyemituje pierwszy odcinek.

ocenił(a) film na 9
mota

Taaaak, już wiem, jestem szczęśliwy i czekam z niecierpliwością!!!

ocenił(a) film na 10
Adam_Blackheart

wreszcie w tej telewizji znalazłam coś dla siebie. szkoda, że serial ma tylko trzy odcinki :(

ocenił(a) film na 9
sheLOSTcontrol

No świetny! Doskonale dobrani aktorzy, świetnie odtworzone realia, boska ścieżka dźwiękowa i wszystko na najwyższym poziomie. Czytałem najpierw ksiązkę, zatem wymagania miałem bardzo wysokie. Jak na razie, po pierwszym odcinku, jestem zachwycony. Tak, szkoda, ze to tylko 3 odcinki...

Adam_Blackheart

damn!akurat tego dnia kiedy był emitowany ostatni odcinek odłączono mi bbc prime i teraz zamiast tego bede miała mini mini :/ heh, w każdym razie te dwa odcinki które zdąrzyłam obejrzeć bardzo mi się podobały.

ocenił(a) film na 9
mota

niewysłowiona moja wściekłość ;( Odcięli generalnie bbc prime. Dlaczego akurat teraz?

ocenił(a) film na 10
Adam_Blackheart

Dołączam się do waszej wściekłości... Mnie też odcięli BBC prime tego dnia... ;/;/

ocenił(a) film na 7
sheLOSTcontrol

A mi nie odcięli ;P Moim zdaniem ścieżka dźwiękowa genialna, serial dobry. Bardzo fajny klimat, jednak nie wszystkie wątki zrealizowane na tym samym poziomie 7/10

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones